menhir

Hudba na svatbu

 

     Svatba je z pravidla jen jednou za život, a proto si nastávající manžele přejí, aby se stala nejen pro ně tím nezapomenutelným zážitkem. Předchází jí několikaměsíční přípravy plné očekávání toho, že vše dopadne právě dle jejich představ. Jednou z podstatných součástí Vašeho velkého dne a svatební zábavy je práve živa hudba.

 

HUDBA NA SVATBU

 

     Pokud hledáte právě živou hudbu na svatbu, jsme kapela, která je tou pravou volbou. Naš Repertoár se vyznačuje širokým výberem hudebních žánrů pro všechny věkové kategorie a to jak z české tak i zahraniční produkce. Stačí si jen vybrat a každý si jistě příjde na své. Správná hudba dokáže strhnout zábavu tím správným směrem tak, že na vaši svatbu budou všichni svatebčané rádi vzpomínát. Hrajeme již více jak 17 let a proto máme opravdu dostatek zkušeností. Po celou dobu této své dlouhé existence držíme krok se současnou hudební scénou, ale zároveň nezapomínáme ani na ty "starší". Celé svatební odpoledne či večer samozřejmě doprovodíme mluveným slovem.

 

    Pokud jste se rozhodli právě pro nás, bližší informace o volných termínech a ceně Vám rádi zdělíme na některém z kontaktů uvedených v sekci Kontakt.

kapela Menhir
Studená Loučka 6, 789 85 Mohelnice
tel.: 605 217 303, 605 910 972
email: kapelamenhir@seznam.cz
(c) 2015 - 2020, B.A.D., LTS-Computer
menhir